Vefkin Faydaları ve Zararları Nelerdir? – Bilgi Denizi

Vefkin Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Merhaba sevgili okurlarım. Daha önce iki farklı makalede Vefk Nedir ve Vefk Büyü müdür konularında sizleri bilgilendirmiştim. Bu gün de sizlere, vekin faydaları ve zararları konusunda bilgi vermek istiyorum. Daha önce hatırlattığımız bu konuyu yeniden hatırlatmakta fayda var. Vefk yapacak kişinin işin uzmanı olmadı gerektiğini unutmayın Vefk bir ilimdir ve bu ilimle uğraşan ehil kişiler tarafından hazırlanması gerekmektedir.

Vefkin Faydaları

  • Vefin faydaları konusuna geçmeden önce sizler için önemli bir konuyu hatırlatalım. Vefki üzerinde taşıyacak kişini, dini inancı en üst seviyede olmalıdır. Ayrıca veki üzerinde taşıyacak kişi her daim çok temiz olmalı ve asla cünup gezmemelidir.
  • Her kim ki vefki üzerinde taşır ise,Allah c.c’nin himayesine girer, büyük mertebelere sahip olur, kalbi nurlanır, büyü ve sihirden korur, kendisine nazar değmez,her tür hastalıktan şifa bulur, bela ve musibetlerden korunur, borçlarını kolay öder, işleri bereketlenir, gizliyi öğrenir, haceti kabul olur.
  • Vefk Hazırlanırken, en geçerli metod, ebced hesabıdır. Ebced hesabı mükemmel bir şifredir ve doğru şekilde kullanıldığında, kainattaki tüm manyetik enerjiyi çeken bir mıknatıs görevi görür.
  • Vefk her ne için hazırlanmış ise, (usulüne uygun olmak şartı ile ) o konuya hizmet eder ve mutlaka fayda sağlar. Örneğin, insanlar tarafından sevilmek için, evliliğin yolunda gitmesi için, ya da işlerin daha bereketli olması için. Hangi konuda hazırlanmışsa, o konuda fayda sağlar.
  • Kurallarına uyarak hazırlanmış olan bir vefke sahip olan kişi, kendisi için hazırlanan vefki sürekli olarak üzerinde taşır ise, ulvi ve sufli ruhlara sahip olur arhas ve üzerinde tasarruf sahibi olur.
  • Vefk ile amel edenlerin sevabı bir kat daha fazladır.
  • Vefk kişiye özel hazırlandığı için sadece ve sadece kendisine hazırlanan kişiye yarar sağlar. Ve ne için yazıldıysa onun için faydası bulunur.
  • Vefk sayısız konuda faydaları bulunan bir tılsımdır. Vefk esasında denge, bir ahenk ve başarıya giden yol demektir.

Vef Yaptırmanın Zararları

Vefk yaptırmak faydalı olduğu kadar zararlı da olabilir. Öncelikli olarak ilk zararı, usulüne uygun hazırlanmayan vefkler istenilenin tam tersi sonuç doğurabilir. Bir diğer zararı ise, şudur. Vefk konusunda aşırıya gidilir ise, Allah c.c’ye şirk koşmuş sayılırsınız.

Hakkında Tuğçe Demir

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum, insan davranışları üzerine bir çok makale kaleme aldım, yüksek lisansımı psikoloji üzerine yapmaktayım.

Dikkatinizi Çekebilir

Zayıflamak İçin Kullanılan Ürünler Kişide Bağımlılık Yapıyor! – Bilgi Denizi

Zayıflamak İçin Kullanılan Ürünler Kişide Bağımlılık Yapıyor!

Psikiyatri uzmanlarını yapmış olduğu araştırmalara göre; zayıflamak için kullanılan ürünlerin bazılarında uyuşturucu ve keyif verici niteliğine sahip maddenin bulunabileceği hususunda uyarıyor. Ayrıca buna ekleyerek …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir