Westinghouse Servisi

0
52
Westinghouse Servis
Westinghouse Servis

Westinghouse Servisi İle Zamanında Müdahale Westinghouse Servisi Beyaz eşyalarda zaman zaman bazı teknik sorunlar meydana gelmektedir. Bu durumlarda mutlaka teknik arıza servisinin aranması gerekmektedir. Bu aşamada ise en doğru teknik servisin tercih edilmesi, ürünün kullanımı için önemlidir. Bazı teknik servisler tam olarak arızayı tespit etmeden kısa süre içerisinde tamirat işlemlerini yaparak giderler. Makinenin düzeldiğini düşünen kullanıcı ise makineyi çalıştırdığında önceki arızadan daha büyük bir arıza meydana gelebilir. Bu da hem masraf olarak kullanıcıya ekstra bir yük bindirmekte hem de makinenin kullanım ömrünü kısaltmaktadır.

Westinghouse Servisi
Westinghouse Servisi

Westinghouse Servisi

Bu anlamda kendimize ve hizmetimize son derece güvenerek  Westinghouse servis hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul’da  başta olmak üzere bütün noktalara Westinghouse servis hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Westinghouse Servis

Westinghouse Servis Hizmetleri Mobil hizmet araçlarına sahip olan  Westinghouse servisi, merkezimizi arayarak arıza kaydı yaptıran müşterilerimize yerinde tamirat hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmet ile arızalı olan makine araç içerisinde kısa sürede ve doğru bir şekilde tamir edilerek tekrar yerine kurulur.

Eğer makinedeki arıza daha büyük ve bir günde tamir edilemeyecek gibi ise belirli formların doldurulmasından sonra arızalı ürün merkeze getirilerek en uygun tamir işlemleri en kısa sürede yapılır. Bir parçanın değişmesi gerektiği zaman, müşteri anında aranız ve bu konuda bilgi verilerek izni alınır. Westinghouse Servisi Daha sonra gerekli işlemler bitirilerek alınan ürün müşterinin evine götürülür ve personellerimiz aracılığı ile yerine monte edilerek deneme yapılır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here