Endüstriyel Mutfak

0
69
endüstriyel mutfak
endüstriyel mutfak

Endüstriyel Mutfak projeleri

Kurulduğu ilk yıllarda endüstriyel mutfak ve çamaşır projelerinin satışını yapan Vista makine multidisipliner bir ekip anlayışı ile sektörde ki yerini sağlamlaştırmıştır. Yıllar için klima, ankastre cihazlar ve güvenlik sistemleri üzerinde de hizmet vermeye başlamış olan firmanın bugün yürüttüğü faaliyetler hakkında detaylı bilgi almak için vistamakine.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vista Makine Hangi Sektörlere Hizmet Vermektedir?

Firma kurulduğu günden bugüne kadar sektörde kendini yenileyerek son derece prestijli bir portföy oluşturmuştur. Vista tasarım, proje uygulama, kurulum ve satış sonrası verdiği hizmetler ile sektörün öncü yapıları arasında yer edinmiştir. Firma yüksek motivasyonu sayesinde mekanik, networking ve elektrik hizmetleri gibi mühendislik dallarında da kendini geliştirerek yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana otellere, hastanelere, lüks konutlara, restoranlara, eğitim, huzur evlerine, spa ve spor tesislerine ve kuru temizleme sektörlerine kaliteden ödün vermeden, piyasanın en uygun fiyatını sunarak müşteri memnuniyetini benimsemektedir.

Neden Vista Makineyi Tercih Etmelisiniz?

Vista makine verdiği hizmetlerde öncelikle müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket etmektedir. Bu bağlamda firmadan herhangi bir ürün siparişi oluşturduğunuzda stokları uygun olduğu sürece 3 iş günü içerisinde teslimatını sağlamaktadır. Ürünlerin teslimi aşamasında her türlü masraf firma tarafından karşılanmaktadır. Firmanın portföyünde bulunan tüm makine araç ve ekipmanları piyasa şartlarında en uygun fiyatlı ürünlerdir. Ayrıca müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmet sunduğu tüm müşterilerine 7 gün 24 saat teknik danışmanlık desteği sağlamaktadır.

Vista Makinenin Satışını Yaptığı Ürünler Nelerdir?

Vista makine bugün itibariyle pek çok sektöre ürün satışı yapmaktadır. Satışını yaptığı ürünlerin montajını da sağlamaktadır. Vista makine tepsi taşıma arabaları, gıda malzemeleri, pastane ekipmanları, kartlı kapı sistemleri ve endüstriyel mutfak ürünlerini kaliteden ödün vermeden müşterilerine ulaştırmaktadır.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here